Tu jesteś > PSP > Articles by: Violetta Mileszczyk

Violetta Mileszczyk

Nareszcie nadszedł wyczekiwany przez Pierwszoklasistów dzień – Ślubowanie Klas I!
Mimo warunków pandemicznych było bardzo uroczyście. Ubrani odświętnie i bardzo przejęci uczniowie, po raz pierwszy mogli wykazać się przed dyrekcją szkoły zdobytymi umiejętnościami: śpiewali piosenki, recytowali wiersze. Zaprezentowali się wspaniale i mogli złożyć ślubowanie na Sztandar Szkoły. Pani dyrektor Monika Hatłas, wielkim piórem pasowała pierwszaków na uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kraśniku. Z tej okazji dzieci otrzymały drobne upominki i pamiątkowe dyplomy. Rodzice, którzy nie mogli uczestniczyć w uroczystości przygotowali dzieciakom niespodzianki.
Od tej chwili pierwszoklasiści są pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły! Gratulujemy!