Tu jesteś > PSP > Articles by: Agnieszka Kamińska

Agnieszka Kamińska

Dziękujemy uczniom naszej szkoły za udział w drugiej edycji konkursu plastycznego pn. Lubelskie Pięknieje. Jak Fundusze Europejskie zmieniają Twoją okolicę.

Konkurs skierowany był do uczniów klas I-VIII szkół podstawowych z województwa lubelskiego i wpisywał się w tegoroczne obchody VIII edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich. W konkursie, wpłynęło ponad 460 prac.

Wystawę prac nagrodzonych w konkursie można zobaczyć w holu głównym siedziby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie przy ul. Artura Grottgera 4.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Kopernika otrzymała wsparcie finansowe na wyposażenie stołówki szkolnej z budżetu państwa w ramach modułu 3 wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” dotyczącego wspierania w latach 2019-2023 organów prowadzących publiczne szkoły podstawowe w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki przez organizację stołówek i miejsc spożywania posiłków.

Konkurs plastyczny „Kraśnik- miasto sportu”

09.09.2021Print

Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie plastycznym „Kraśnik – miasto sportu”. Prace plastyczne w dowolnej technice, można składać do 20 września. Konkurs skierowany jest do uczniów kraśnickich szkół podstawowych w trzech kategoriach wiekowych: kat. klasy I-III, kat. kl. IV-VI i kat. kl. VII-VIII. W każdej kategorii zostaną przyznane nagrody dla autorów najlepszych prac.