Tu jesteś > PSP > Articles by: Beata Kołosińska

Beata Kołosińska

W dniu 09.09.2022r. odsłonięto gwiazdy w kraśnickiej Alei Gwiazd Sportu w Kraśniku. Z tej okazji na Hali Sportowo- Widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia w Kraśniku, odbyły się zawody sportowe, zorganizowane dla uczniów z kraśnickich szkół podstawowych. Uczniowie z klas I-III i IV -VI mieli przyjemność reprezentować naszą szkołę w/w zawodach. W rywalizacji wzięło udział 6 drużyn, które konkurowały ze sobą w różnorodnych wyścigach rzędów, wszystko w sportowym duchu oraz według zasad fair play.

Czytaj więcej

Dzień Dziecka 1 czerwca 2022 r. w naszej szkole przebiegał pod znakiem rywalizacji sportowej. Nauczyciele wychowania przygotowali dla uczniów konkurencje, które wymagały od nich nie tylko szybkości, ale też sprytu i logicznego myślenia.

Czytaj więcej

12 kwietnia w Łukowie odbył się Finał Wojewódzki w piłce ręcznej dziewcząt. Spotkały się w nim zespoły z: Zamościa, Rejowca, Kamionki, Ulanu Majorat, Lublina i Kraśnika. Rozgrywki odbywały się w dwóch grupach. Dziewczęta z naszej szkoły wygrały swoją grupę, pokonując rywalki z Kamionki i Zamościa. W meczu finałowym spotkały się z reprezentacją szkoły z Ulanu Majorat. Nasza wysoka wygrana zapewniła nam złoty medal Mistrzostw Województwa w piłce ręcznej dziewcząt. W skład reprezentacji weszły: Martyna Balawender, Maja Mochol, Martyna Jastrzębska, Karolina Kopiwoda, Adrianna Markowicz, Julia Kołbuk, Zuzanna Sokal, Aleksandra Wisowska, Wiktoria Samol, Izabela Kopeć, Nikola Piwowarska, Maria Rudna. Drużynę do zawodów przygotował Leszek Pomykalski.

Czytaj więcej