Tu jesteś > PSP > Aktualności szkoła podstawowa > Eliminacje Miejskie XXXVI MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO.

25 kwietnia 2017 roku w Galerii TRÓJKA w CKiP w Kraśniku odbyły się Eliminacje Miejskie XXXVI MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO. Wzięło w nim udział 44 recytatorów.

PSP nr 2 reprezentowali uczniowie: Patryk Rycerz 2b, Sebastian Puła 2c,  Zuzanna Sokal 3a, Aleksandra Wisowska 3b,Nadzieja Ignaczyńska 3e, Klaudiusz Drumla 4a, Jan Wieczorek 4b, Katarzyna Gozdalska 5a, Nadia Baran 6b.

Nominację do Eliminacji Powiatowych, które odbędą się 16 maja w Dzierzkowicach otrzymała Katarzyna Gozdalska z kl. 5a. Jury przyznało: wyróżnienie Nadii Baran z kl. 6b. Opiekunem obu recytatorek jest Pani Mariola Szutta.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie konkursu.