Tu jesteś > PSP > Aktualności z gimnazjum > Konkursy przedmiotowe

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Lubelskie Kuratorium Oświaty są kierowane do uczniów zainteresowanych tematami i zagadnieniami wykraczającymi poza treści podstawy programowej kształcenia ogólnego. I etap tych konkursów odbył się w szkole w październiku. Z przyjemnością informujemy, że do etapu II – rejonowego zakwalifikowało się aż 15 uczniów klas gimnazjalnych. Niektórzy z nich wezmą udział nie w jednym, a w kilku konkursach.
Konkurs polonistyczny – Paulina Zdybel kl. 3b,
Konkurs matematyczny – Michał Skrobucha kl. 3c, Marceli Jach kl. 3a, Piotr Szajewski kl. 3b, Michał Siek kl. 3b,
Konkurs języka angielskiego – Julia Bolińska kl. 3c,
Konkurs języka niemieckiego – Zuzanna Ślusarz kl. 2a, Michał Skrobucha kl. 3c, Weronika Janczarek kl. 2b,
Konkurs języka hiszpańskiego – Paulina Zdybel kl. 3b, Piotr Szajewski kl. 3b,
Konkurs języka rosyjskiego – Kacper Dudzik, kl. 3a, Klaudia Lenart kl. 3a,
Konkurs chemiczny – Michał Skrobucha kl. 3c,
Konkurs fizyczny – Marcel Domański kl. 2d, Michał Skrobucha kl. 3c, Marceli Jach kl. 3a,
Konkurs historyczny – Piotr Szajewski kl. 3b, Zuzanna Ślusarz kl.2a, Olaf Machul kl. 2c,
Konkurs geograficzny – Alicja Kardyś kl. 3b,
Konkurs biologiczny – Marcel Domański kl. 2d, Maksymilian Herbet kl. 3d, Kacper Dudzik kl. 3a, Olaf Machul kl. 2c, Bartosz Placha kl. 3d.
Od 23 listopada do 8 grudnia b.r . uczniowie będą się zmagać z jeszcze trudniejszymi zadaniami II etapu konkursów.
Mocno kibicujemy i życzymy sukcesów uczniom i ich nauczycielom.