Tu jesteś > PSP > Aktualności > Koszykówka Szkolna Młodzieżowa w roku szkolnym 2019/2020

W roku szkolnym 2019/2020 nasza szkoła brała udział w zawodach sportowych z koszykówki chłopców. Nasi chłopcy w Zawodach Miejskich zajęli I miejsce i tym samym awansowali do dalszych rozgrywek. W powiecie rywalizowaliśmy ze szkołami z Polichny,  Annopola i Terpentyny i ostatecznie zajęliśmy I miejsce i awansowaliśmy do dalszych rozgrywek. Ze względu na epidemię wywołaną korona wirusem dalsze rozgrywki zostały odwołane, co zaprzepaściło nam szansę walki o medale na Mistrzostwach Wojewódzkich w Koszykówce Chłopców.
Skład drużyny: Wierzchowiak Jakub, Cyran Mateusz, Jamróz Szymon, Wójcik Michał, Szczepaniak Kacper, Szot Wojciech, Bieniek Maciej, Rajzyngier Bartosz, Wiciński Łukasz, Roztocki Jakub, Prokop Jakub i Szuba Karol ( uczestniczył w zawodach powiatowych) opiekun Biskup Paweł.