Tu jesteś > PSP > Aktualności > Wyróżnienie w konkursie literackim dla Hanny Frączek uczennicy klasy IV b !

W dniu 4 grudnia 2020 r. obradowało jury konkursu plastyczno-literackiego dla uczniów przedszkoli, szkół podstawowych i szkół średnich, organizowanego przez Centrum Jana Pawła II w Lublinie w 100 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II, a zatytułowanego „Jan Paweł II – Papież Rodziny”.

Uczennica naszej szkoły zdobyła wyróżnienie w konkursie literackim, w kategorii wiekowej: klasy IV- VIII Szkoły Podstawowej. Opowiadanie Hani Frączek zostało wyróżnione za koncept i ciekawe opowiedzenie w formie prozatorskiej o wybranych aspektach nauczania św. Jana Pawła II, a jest zatytułowane „ Jan Paweł II i czekoladki”.

Gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun: Mariola Gałkowska