Tu jesteś > PSP > Aktualności szkoła podstawowa > Dwóch uczniów „Kopernika” w programie stypendialnym „Lubelskie wspiera uzdolnionych”
Bartosz Albin i Bartosz Rajzyngier z klasy 8b otrzymali stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego w ramach programu „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2020-2021″. Program ten skierowany jest do uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych nowożytnych oraz matematyki.  Zarząd  Samorządu Województwa Lubelskiego przyznał 200 stypendiów dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych. Otrzymane stypendium uczniowie mogą przeznaczyć na cele edukacyjne związane z potrzebami naukowymi tj.: udział w kursach i zajęciach pozaszkolnych, obozach naukowych, wymianach językowych, zakup literatury fachowej, książek, podręczników, czasopism o charakterze edukacyjnym.
Gratulujemy!!!