Tu jesteś > PSP > Aktualności > Projekt „Baczyński”

Rok 2021 ogłoszony został rokiem Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Z tej okazji nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiego projektu pod hasłem „BACZYŃSKI”, którego celem jest uczczenie i upamiętnienie twórcy.

Uczniów klas 4-8 zapraszamy do włączenia się do projektu i wybrania działań spośród zaproponowanych przez nas:

1. Konkurs na prezentację multimedialną o życiu i twórczości K. K. Baczyńskiego.
  2. „ Baczyński w obiektywie” – konkurs na fotograficzną interpretację wybranego utworu Baczyńskiego.
  3. „Baczyński plastycznie” – wykonanie ilustracji do wybranego utworu poety.
  4. „Baczyński plastycznie” – konkurs na portret Baczyńskiego (technika dowolna).
  5. „Baczyński w chmurze wyrazowej” – stworzenie chmury wyrazowej (w programie komputerowym lub ręcznie)
  6. „Alfabet Baczyńskiego” – alfabet dotyczący życia i twórczości poety (do liter dopisujemy skojarzenia z Baczyńskim)

Chętnych uczniów prosimy o dostarczenie prac plastycznych do szkoły do dnia 25 maja 2021r. Można je składać do przygotowanego pudełka, które będzie znajdowało się w szatni szkolnej.
Zdjęcia pozostałych prac prosimy przesłać do dnia 25 maja 2021r na adres: inova1@poczta.onet.pl