Tu jesteś > PSP > Aktualności sportowe > Mały Konkurs Recytatorski dla uczniów klas 1-3

Dnia 10 maja 2021r. w świetlicy szkolnej odbył się Mały Konkurs Recytatorski dla uczniów klas 1-3 z udziałem pani dyrektor Moniki Hatłas i zastępcy dyrektora pani Agnieszki Kamińskiej. Jury w składzie: Anna Bartnik, Alicja Dziedzic, Anna Serafin, Anatolii Lavryshyn po przesłuchaniu 43 uczniów, którzy prezentowali wiersz lub prozę postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
I miejsce Emilia Leszyn kl.1a
II miejsce – Aleksandra Janiec kl.1a
III miejsce Lena Zięba kl.1a
Wyróżnienia: Jan Kowalczyk kl.1b
I miejsce – Wanda Chruściel kl.2b
II miejsce – Mateusz Czyż kl.2b
III miejsce – Martyna Bocian kl..2b
Wyróżnienia: Barbara Frączek kl.2a, Daria Hałabiś kl.2b, Maciej Kotuła kl.2c, Nikola Słabczyńska kl.2b
I miejsce – Lena Sokal kl.3b
II miejsce – Magdalena Kuśmierczyk kl.3a
II miejsce – Zuzanna Malinowska kl.3b
Wyróżnienia: Martyna Daniel kl.3a, Zuzanna Siemion kl.3b, Amelia Szymańska kl.3b
, Milena Gutowska kl.3a, Natalia Kutyba kl.3c
Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie otrzymują dyplomy za udział. Gratulujmy wszystkim wykonawcom i dziękujemy wychowawcom za udział w konkursie.