Tu jesteś > PSP > Aktualności szkoła podstawowa > Finał konkursu „Namaluj wiosenną scenerię, trafisz na galerię” organizowany przez MBP w Kraśniku

Wychowankowie świetlicy pod kierunkiem p. Anna Bartnik wzięli udział w konkursie plastycznym ,,Namaluj wiosenną scenerię, trafisz na galerię” zorganizowanym przez MBP w Kraśniku.  Dnia 19 marca 2021 r., Burmistrz Miasta Kraśnik Wojciech Wilk oraz Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kraśniku Michał Zimowski podpisali dyplomy dla uczestników konkursu plastycznego „Namaluj wiosenną scenerię, trafisz na galerię”. Niestety, z powodu pandemii niemożliwa była uroczysta gala.
Zwycięskie nagrody i dyplomy uczestnicy odebrali w placówkach MB . Na konkurs wpłynęło 96 prac. Komisja  oceniła i wybrała laureatów, co nie było łatwym zadaniem, gdyż wszystkie prace były piękne. Jury przyznało 3 nagrody główne w każdej placówce MBP: Bibliotece Głównej, Filii nr 1 oraz Filii nr 2 oraz 3 wyróżnienia w Filii nr 2 i 4 wyróżnienia w Filii nr 1.
Laureatami w Bibliotece Głównej zostali wychowankowie świetlicy- Julia Jocek I miejsce, Lena Barczyńska I miejsce. Wielkie gratulacje dla Julii i Leny! Brawo! Laureaci w Bibliotece Głównej:
1 miejsce – Julia Jocek 
ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kraśniku
1 miejsce – Lena Barczyńska 
ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kraśniku
3 miejsce – Milena Gutowska 
ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kraśniku