Tu jesteś > PSP > Aktualności > Wymiana zdalna na Litwie

W dniach 16 -18 czerwca odbyła się zdalna wymiana, w której uczestniczyli uczniowie klas ósmych w ramach projektu Erasmus+ Read Imagine Create.

Spotkanie online z uczniami z pozostałych pięciu krajów partnerskich było bardzo ciekawe. Wycieczki Mulitimedialne po Liwie , min wizyta w muzeum z obrazami polskiego artysty Andrzeja Wróblewskiego podsumowane zostały spawdzniem wiedzy w grach guizzes oraz kahoot. Ciekawe, ze zwycięzcami obu gier byli Polacy- Bartosz i Magda. W czasie wymiany wirtualnej odbyły się warsztaty z rysunku a takze spotkania z ciekawymi ludźmi min z dziennikarka i fotografka Betą Timartiante, której zdjęcia widneją min. m na okładkach National Geographic. Uczniowie w grupach mogli poznawać siebie nawzajem oraz dokonywać oceny booktrainerów, które brały udział w międzynarodowym konkursie. W jednej z kategorii zwycięzcami okazali się nasi Uczniowie -Monika Dudzińska ( I miejsce) i Tymon Stegieński (II miejsce).Gratulujemy!!!