Tu jesteś > PSP > Aktualności szkoła podstawowa > Wyniki recyklingowych konkursów bibliotecznych

Biblioteka szkolna ogłosiła konkurs plastyczny na wykonanie zakładki do książki nawiązującej do wybranej baśni lub legendy oraz konkurs na wykonanie kukiełki lub pacynki przedstawiającej baśniową lub legendarną postać.

Uczniowie dali wyraz swojej wyobraźni i aktywności twórczej. W przedstawionych pracach ujawniła się  umiejętność wykorzystania i łączenia różnych technik plastycznych. Zakładki, kukiełki i pacynki wykonane były z dużym wyczuciem smaku i estetyki. Kreatywni uczniowie wykorzystali różne materiały pochodzące z recyklingu: skarpetki, rękawiczki, patyczki, puste opakowania po napojach, włóczkę, guziki, cekiny oraz przedmioty codziennego użytku.

Wszystkie prace można obejrzeć na wystawie w bibliotece szkolnej.

Zwycięzcy w konkursie na najciekawszą zakładkę do książki:

I miejsce: Zuzanna Malinowska – kl.4b

II miejsce: Maja Gawlik – kl. 5b

III miejsce: Lena Mazur – kl.4b

Zwycięzcy w konkursie na wykonanie kukiełki lub pacynki:

Klasy 1- 3:

I miejsce: Malwina Wnuk – kl.1a

II miejsce: Milena Jasińska – kl. 1c

III miejsce – Maja Wysocka – kl. 1a

Klasy 4-8:

I miejsce: Alicja Kapusta – kl.4b

II miejsce: Zuzanna Malinowska- kl.4b