Tu jesteś > PSP > Aktualności > Podsumowanie współzawodnictwa sportowego 2020/2021

W dniu 9 listopada 2021r., w Zespole Szkół nr 1 w Kraśniku, odbyło się powiatowe podsumowanie współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2020/2021  w kategorii Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży i Licealiady.

Ze względu na ograniczenia związane z pandemią w roku szkolnym 2020/2021 odbyły się zawody w 4 dyscyplinach sportowych. Nasza szkoła  w klasyfikacji generalnej w ramach Igrzysk Dzieci uplasowała się na 4 miejscu, natomiast dziewczęta w tej samej kategorii zajęły II miejsce.

W kategorii Igrzysk Młodzieży dziewczęta zajęły IV miejsce.

Nagrody w postaci pucharów, dyplomów i piłek wręczyli: Przewodniczący Rady Powiatu Kraśnickiego p. Jacek Dubiel, Przewodniczący PSZS p. Zbigniew Gawdzik oraz Dyrektor ZS nr 1 p. Grzegorz Przywara.