Tu jesteś > PSP > Świetlica wydarzenia > MIKOŁAJKI DLA NAJMŁODSZYCH ZORGANIZOWANE PRZEZ MAŁY SAMORZĄDZIK UCZNIOWSKI

Kolorowo, świątecznie i niemalże bajkowo rozpoczęły się tegoroczne szkolne Mikołajki przygotowane przez Mały Samorządzik.  A kto był grzeczny, temu udało się dostrzec św. Mikołaja! Piosenki zimowe, o Mikołaju rozbrzmiewały na szkolnym korytarzu. Dzieci bawiły się w rytm muzyki. Uczniowie, tego dnia przyszli ubrani na czerwono lub w czapce Św. Mikołaja. Odwiedzili nas także funkcjonariusze z KPP w Kraśniku, którzy wręczyli dzieciom maskotki. Przewodnicząca Małego Samorządziku Malwina Albin wraz z zastępcą Kacprem Gęsiną złożyli życzenia świąteczne i przekazali je dla funkcjonariuszy KPP w Kraśniku.  Magia zbliżających się Świąt udzieliła się tego dnia każdemu.