Tu jesteś > PSP > Aktualności szkoła podstawowa > MIKOŁAJKI W KPP W KRAŚNIKU – SPOTKANIE Z KOMENDANTEM

W poniedziałek 6 grudnia Świetliczaki wraz z uczniami klasy 1b, 1c otrzymali specjalne zaproszenie   i udali się do KPP w Kraśniku. Dzieci spotkały się z komendantem KPP w Kraśniku mł. insp.. Jackiem Figlem, I Zastępcą Komendanta Powiatowej w Kraśniku mł. insp. Arturem Dybińskim, zastepcą Naczelnika Wydziału Prewencji: podinsp. Dorotą Węcławska-Baran. Komendanci wręczyli dzieciom pluszowe misie i plany lekcji. Następnie wraz z ulubioną przez dzieci maskotką policyjną Inspektorem Kraśniczkiem zwiedzili budynek i przyjrzeli się z bliska pracy policjantów, oglądali radiowozy. Inspektor Kraśniczek to nowoczesny pluszak. Ma system wentylacji i klimatyzacji i żadna pogoda mu niestraszna. Miś ma też specjalne buty, a także czapkę, która uchroni go przed słońcem. Dzieci z uśmiechniętymi buziami opuściły jednostkę deklarując, że wrócą tu jeszcze za kilka lat, aby zasilić szeregi formacji.