Tu jesteś > PSP > Aktualności > Kolejna edycja Ogólnopolskiej Akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę za nami!

Ponad 3 tygodnie trwała w naszej placówce (szkole i przedszkolu) akcja charytatywna. W tym czasie udało nam się zebrać ponad 230 kg słodyczy oraz innych artykułów (m.in. kawę, herbatę, soki, kosmetyki, krzyżówki  itp.).

15 grudnia dary zostały przekazane na ręce P. Dyrektor Domu Pomocy Społecznej – P. Katarzynie Skorupie.

Serdeczne podziękowania składamy uczniom  Szkoły Podstawowej nr 2, przedszkolakom z Przedszkola Miejskiego nr 5 oraz ich Rodzicom za okazane serce!

Podziękowania kierujemy również do Państwa Nauczycieli, którzy pełnili dyżury wraz z Uczniami – członkami Szkolnego Koła PCK!

Podsumowanie akcji w liczbach:

W ciągu 17 dni  – 238 kg darów dla 73 mieszkańców DPS w Kraśniku!

WSZYSTKIM, KTÓRZY  W JAKIKOLWIEK SPOSÓB PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY!!!

Fotorelacja z akcji poniżej: