Tu jesteś > PSP > Aktualności > Dzień Bezpiecznego Internetu oraz Dzień Ochrony Danych Osobowych

Ochrona danych osobowych oraz bezpieczny Internet – to hasła, które pojawiają się  ostatnio bardzo często w naszym codziennym życiu.

28 stycznia obchodzony był Dzień Ochrony Danych Osobowych,  a 8 lutego  – Dzień Bezpiecznego Internetu. Z tych okazji w naszej szkole rozmawialiśmy na lekcjach o naszym bezpieczeństwie w sieci, o tym, jak należy zabezpieczać swoje dane i nie udostępniać ich nieznajomym.  Część uczniów przygotowała również plakaty z przesłaniem dla innych. Świetlica szkolna przygotowała quiz na platformie edukacyjnej, który rozwiązali chętni uczniowie klas 1-3 oraz gazetkę znajdującą się przy wejściu do świetlicy.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do obchodów tych dni!