Tu jesteś > PSP > Aktualności > Dzień bez plecaka

„Dzień bez plecaka” to ogólnopolska inicjatywa, która pozwala uczniom popuścić wodze fantazji. Zabawa jest prosta – trzeba przyjść do szkoły ze wszystkimi niezbędnymi rzeczami, jak książki, zeszyty czy przybory, ale zamiast tradycyjnego plecaka trzeba użyć… No właśnie, tutaj kreatywność może być ogromna!

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego „Dzień bez plecaka” odbył się w naszej szkole 13 kwietnia. Nasi uczniowie popisali się tego dnia humorem i wyjątkową fantazją.

Jak widać na zdjęciach, pomysłów było sporo i niektórym trochę ciężko było się poruszać po szkole z niestandardowym pojemnikiem na przybory i książki. Akcja zyskała duże zainteresowanie wśród uczniów i nauczycieli. Była to oryginalna oraz miła odskocznia od codziennego dnia w szkole i sprawiła nam wszystkim dużo radości.