Tu jesteś > PSP > Aktualności > Mamy Srebrny medal w Wojewódzkim Finale w koszykówce dziewcząt

26 kwietnia nasza szkoła była gospodarzem Finału wojewódzkiego w koszykówce dziewcząt w Igrzyskach Dzieci. Srebrny medal w Finale zdobyła reprezentacja naszej szkoły, która wystąpiła w składzie: Lipowa Amelia, Maja Sądej kl. 7a, Natalia Szczepanik, Maja Gołofit, Eliza Czępińska kl. 7d, Hałabiś Antonina, Grządka Aleksandra, Gil Łucja kl. 7b, Gramek Zuzanna kl. 5a, Malinowska Zuzanna, Markowska Julia, Sokal Lena, Szymńska Amelia kl. 4b

.

Finał wojewódzki, który rozegrany został 26 kwietnia, poprzedzony był wygranymi przez naszą szkołę etapami miejskimi, powiatowymi i rejonowymi. W mistrzostwach województwa wygrałyśmy z reprezentacjami szkół z Krasnegostawu oraz Lubartowa. W meczu finałowym nasze dziewczęta uległy reprezentacji SP nr 5 z Lublina. Drużynę do zawodów przygotowała Beata Kołosińska. Organizacja zawodów nie byłaby możliwa bez pomocy zaangażowanych w nią osób. Szczególne podziękowania dla Dyrekcji szkoły oraz p. Krzysztofy Stec, Pawła Króla, nauczycieli wychowania fizycznego.