Tu jesteś > PSP > Aktualności > Złoty medal w Finale Wojewódzkim w piłce ręcznej dziewcząt

12 kwietnia w Łukowie odbył się Finał Wojewódzki w piłce ręcznej dziewcząt. Spotkały się w nim zespoły z: Zamościa, Rejowca, Kamionki, Ulanu Majorat, Lublina i Kraśnika. Rozgrywki odbywały się w dwóch grupach. Dziewczęta z naszej szkoły wygrały swoją grupę, pokonując rywalki z Kamionki i Zamościa. W meczu finałowym spotkały się z reprezentacją szkoły z Ulanu Majorat. Nasza wysoka wygrana zapewniła nam złoty medal Mistrzostw Województwa w piłce ręcznej dziewcząt. W skład reprezentacji weszły: Martyna Balawender, Maja Mochol, Martyna Jastrzębska, Karolina Kopiwoda, Adrianna Markowicz, Julia Kołbuk, Zuzanna Sokal, Aleksandra Wisowska, Wiktoria Samol, Izabela Kopeć, Nikola Piwowarska, Maria Rudna. Drużynę do zawodów przygotował Leszek Pomykalski.