Tu jesteś > PSP > Aktualności > Srebrny medal w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w trójboju lekkoatletycznym

3 czerwca 2022 r. na stadionie lekkoatletycznym w Puławach odbył się finał wojewódzki w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. Reprezentacja naszej szkoły rywalizowała w konkurencjach lekkoatletycznych tj. rzut piłeczką palantową, bieg na 60 m oraz skok w dal z rozbiegu.

Osiągnięte przez dziewczęta wyniki, pozwoliły po podliczeniu punktów na zajęcie II miejsca i zdobycie srebrnego medalu. Wielkie gratulacje dla dziewcząt – Juli Markowskiej, Zuzanny Malinowskiej, Amelii Szymańskiej, Leny Sokal i Nikoli Bartyzel z kl. 4b oraz Małgorzaty Boś kl. 4a. W mistrzostwach rejonu w skład reprezentacji weszła także Adrianna Kania. W następnym roku mamy nadzieję na złoto. Drużynę do zawodów przygotowała Beata Kołosińska.