Tu jesteś > PSP > Aktualności > Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2021/2022 w klasach edukacji wczesnoszkolnej

24 czerwca o godz. 8.00 na dziedzińcu szkoły uroczyście pożegnali się z nią na okres wakacji uczniowie klas I i II. W uroczystości udział wzięli także zaproszeni gości: p. Michał Zimowski Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz p. Wioletta Wilkos Radna Rady Miasta. Pani Dyrektor Monika Hatłas nagrodziła uczniów, którzy ciężką pracą i zaangażowaniem zdobyli najwięcej złotych punktów, medalami, a uczniowie ci dokonali pamiątkowego wpisu do Złotej Księgi. Są to:

Kl 1a: Maja Daniel, Liwia Koguc i Malwina Wnuk

Kl 1b: Zofia Lipowa, Aleksandra Jędrzejewska i Daria Filiks

Kl 1c: Jan Czajka, Filip Furmańczuk i Nikola Maj

Kl 2a: Alan Dziewa, Błażej Koczacik i Alicja Sidor

Kl 2b: Zuzanna Łocek, Aleksandra Trela i Wiktoria Wilkos

Nagrodzeni zostali także uczniowie ze 100% frekwencją: Zuzanna Ponieważ (kl.1a) oraz Zofia Czelej (kl.2a).

Oprawę artystyczną przygotowali uczniowie klas 1a i 1c pod kierunkiem swoich wychowawczyń: p. Edyty Szmyrgały wraz z p. Joanną Wierzchowiak oraz p. Violetty Mileszczyk.

Uczniowie klas III po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkali się o godz. 9.00 na hali sportowej. W uroczystości wzięli udział: p. Ewelina Hałabiś – Kierownik Biura Burmistrza Miasta Kraśnik oraz p. Marcin Kuśmierczyk – przedstawiciel Rady Rodziców.

Także i tym razem pani Dyrektor Monika Hatłas nagrodziła uczniów pamiątkowymi medalami w konkursie Złota Dziesiątka. Wpisu do Księgi dokonali:

Kl. 3a: Natalia Góra, Martyna Bocian i Zofia Zięba

Kl. 3b: Daria Hałabiś, Nikola Słabczyńska i Mateusz Czyż

Kl. 3c: Natalia Sobótka, Karol Kapuściński i Nikola Woźniak

Uczniowie, którzy zdobyli nagrody za 100% frekwencję to: Maciej Kotuła oraz Marcel Bańka i Laura Czupryn. Dodatkowo Marcel i Laura mogli się poszczycić 100% frekwencją w ciągu 3 lat nauki.

Podczas tej uroczystości świetlica szkolna podziękowała trzecioklasistom za aktywny udział w pracach i zajęciach na rzecz społeczności „Świetlikowej Gromady”. Wyróżnienie to zdobyli: Miłosz Olszówka (kl.3a), Wanda Chruściel (kl.3b) oraz Malwina Albin, Anna Adamiak i Oliwier Jezierski (kl.3c).

Oprawę artystyczną przygotowali uczniowie klas III wraz ze swoimi wychowawczyniami: p. Iwoną Martys, p. Anną Siewielec oraz p. Magdaleną Kępą. Uczniów do poloneza przygotowała p. Anna Bartnik.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji.