Tu jesteś > PSP > Aktualności > Aleja Gwiazd Sportu

W dniu 09.09.2022r. odsłonięto gwiazdy w kraśnickiej Alei Gwiazd Sportu w Kraśniku. Z tej okazji na Hali Sportowo- Widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia w Kraśniku, odbyły się zawody sportowe, zorganizowane dla uczniów z kraśnickich szkół podstawowych. Uczniowie z klas I-III i IV -VI mieli przyjemność reprezentować naszą szkołę w/w zawodach. W rywalizacji wzięło udział 6 drużyn, które konkurowały ze sobą w różnorodnych wyścigach rzędów, wszystko w sportowym duchu oraz według zasad fair play.

Każdy uczestnik zawodów został udekorowany medalem oraz otrzymał nagrodę ufundowaną przez Wojciecha Wilka – Burmistrza Miasta Kraśnik, którego reprezentował p. Krzysztof Babisz – Kierownik Wydziału Edukacji, Spraw Społecznych i Sportu.