Tu jesteś > PSP > Aktualności > Dzień Krawata na Dzień Chłopaka

30 września Samorząd Uczniowski zorganizował akcję ”Dzień Krawata na Dzień Chłopaka”, jako że krawat, atrybut męskości nieodłącznie kojarzy się z płcią męską, upiększając ją i dodając elegancji. Nasi mężczyźni z dumą i wdziękiem eksponowali eleganckie, pomysłowe i często śmieszne krawaty, wzbudzając podziw i sympatię wszystkich szkolnych pań i dziewczyn, które także przyłączyły się do zabawy.

Z okazji Dnia Chłopaka dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego przed lekcjami wręczały wszystkim chłopcom kolorowe karteczki z życzeniami. W każdej klasie dziewczynki przygotowały dla swoich kolegów drobne upominki, aby wyróżnić i docenić ich w tym sympatycznym dniu.

Wszystkim chłopcom życzymy, tym młodszym i tym starszym,  wszystkiego najlepszego, humoru radosnego, uśmiechu pogodnego, aby codziennie spotykało Was coś magicznego.