Tu jesteś > PSP > Świetlica wydarzenia > DZIEŃ KRAWATA NA DZIEŃ CHŁOPAKA W ŚWIETLICY. DYSKOTEKA DLA UCZNIÓW KLAS 1-3
30 września, czyli Dzień Chłopaka jest datą bardzo ważną zarówno dla chłopców jak i dziewczyn. Dzisiaj wszyscy chłopcy eksponowali krawaty i w świetlicy szkolnej świętowali „swój dzień”. Dla uczniów przygotowane były różne zabawy, które tylko potwierdziły, że w naszej świetlicy są sami odważni i sprytni chłopcy.  W tym wyjątkowym dniu, w świetlicy szkolnej odbyło się wspólne świętowanie. Składaliśmy życzenia naszym chłopcom, zorganizowaliśmy zabawy muzyczne i dyskotekę  dla wszystkich uczniów klas 1-3. Dzień chłopaka jest świętem chłopców, ale świętowaliśmy wspólnie. Dzień Krawata na Dzień Chłopaka to akcja zorganizowana przez Mały Samorządzik i Samorząd Uczniowski.   Wszystkiego najlepszego chłopcy!