Tu jesteś > PSP > Świetlica wydarzenia > KIERMASZ OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH W EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

Nasze kiermasze stały się już grudniową tradycją. Przez cały ubiegły tydzień na szkolnym korytarzu obok świetlicy rozstawiliśmy improwizowany kram świątecznych ozdób i drobiazgów idealnych pod choinkę wykonanych przez naszych uczniów i rodziców. Zwykle organizacji kiermaszu przyświeca szczytny cel. My postanowiliśmy zakupić stroje do tańca dla naszych uczniów z edukacji wczesnoszkolnej. Taki kiermasz to dopiero spore wydarzenie dla dzieci.  Dlatego cieszył się ogromnym powodzeniem. Dzieci same sprzedawały,  ustalały ceny, liczyły, przeceniały i dbały o porządek.  Dziękujemy uczniom i rodzicom za udział w konkursie na ,,Niezwykłą Ozdobę świąteczną”, z którego prace plastyczno- techniczne  wykorzystaliśmy do organizacji kiermaszu. Organizatorem przedsięwzięcia była p. Anna Bartnik, p. Anna Serafin.