Tu jesteś > PSP > Aktualności > ,,TWÓJ DAR SERCA DLA HOSPICJUM” – CHARYTATYWNY KIERMASZ CIAST

Każda kropla w tym morzu jest czymś, co może uzupełnić  jakość życia pacjenta – w naszym przypadku dziecka, które umiera.”

ojciec Filip Buczyński

,,TWÓJ DAR SERCA DLA HOSPICJUM” – CHARYTATYWNY KIERMASZ CIAST

Informujemy  o planowanym charytatywnym kiermaszu ciast, z którego dochód będzie przeznaczony na Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie.

Kiermasz odbędzie się 30 marca  od godz. 9.00 w czwartek  na korytarzu przy wejściu na małą salę gimnastyczną (naprzeciwko pokoju nauczycielskiego).

Zachęcamy do udziału w kiermaszu  i do kupna ciastek, aby wesprzeć lubelskie hospicjum, obejmujące opieką dzieci i młodzież z chorobami nowotworowymi oraz innymi nieuleczalnymi i postępującymi chorobami.

„TWÓJ DAR SERCA DLA HOSPICJUM” – informacje ogólne

Po raz 13. Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia i Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie organizują akcję charytatywną „Twój Dar Serca dla Hospicjum”.

Idea polega na tym, że lubelskie szkoły organizują wydarzenia, np. aukcję prac plastycznych, imprezę sportową, dyskotekę czy kiermasz podczas, których zbierane będą środki na rzecz podopiecznych Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.

Otrzymane wsparcie finansowe będzie przeznaczone na: zakup leków, zakup środków higienicznych, zakup materiałów opatrunkowych, zakup sprzętu medycznego, naprawy sprzętu medycznego.

Celem akcji jest edukacja najmłodszych obywateli, uwrażliwienie ich na potrzeby drugiego człowieka oraz nauka współpracy na rzecz pozytywnych zmian, które można wprowadzać w najbliższym otoczeniu.

• Organizator Akcji: Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia
  • Lider organizacyjny: Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie
  • Główny Koordynator: Agata Łaguna, tel. 888-979-525, e-mail: laguna.aga@interia.pl
  • Koordynatorzy SP nr 2 w Kraśniku: Biblioteka Szkolna, Samorząd Uczniowski