Tu jesteś > PSP > Harmonogram wykorzystania obiektów

Wykorzystanie hali sportowej rok szkolny 2020/2021

 

 

godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
13.30 – 15.00 B. Kołosińska OSPR 

B.Kołosińska

14.30 – 16.00 E.Szmyrgała OSPR 

E.Szmyrgała

OSPR 

E. Szmyrgała

E.Szmyrgała
16.00 – 17.30 OSPR

A.Kurlej

…………………….

L.Pomykalski

OSPR 

L.Pomykalski

A.Kurlej

……………………….

A.Hajdenraich

OSPR

L.Pomykalski

…………………………

OSPR

A.Kurlej

A.Kurlej
17.30 – 19.00 A.Hajdenraich Biało – Czarni

P.Kozłowski

P.Biskup

SMOK

P.Kozłowski

P.Biskup

SMOK

P.Kozłowski

P.Biskup

A.Hajdenraich

L.Pomykalski

19.00 – 20.30 L.Rejter TĘCZA

A.Lavryshyn

TĘCZA

A.Lavryshyn

TĘCZA

A.Lavryshyn

L.Rejter
20.30 – 21.30 1/3 hali

p.A. Cieślik

( SIATKÓWKA)

TĘCZA

A.Lavryshyn

Wykorzystanie małej sali do boksu rok szkolny 2020/2021

 

godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
17.30 – 19.30 BOKS BOKS BOKS BOKS BOKS

 

Wykorzystanie małej sali gimnastycznej rok szkolny 2020/2021

 

godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
14.30 – 16.00 13.30 – 14.30

E. Szmyrgała

16.00 – 17.30 16.00 – 17.15

Football Academy

16.00 – 17.30

Football Academy

17.30 – 19.45 17.15 – 19.45

TAEKWONDO

TENIS STOŁOWY 17.00 – 19.30

TAEKWONDO

TENIS STOŁOWY TENIS STOŁOWY

Wykorzystanie sali do tenisa stołowego rok szkolny 2020/2021

 

godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
16.00 – 17.30
17.30 – 19.30 17.30 – 19.30

TENIS STOŁOWY

17.30 – 19.30

TENIS STOŁOWY

17.30 – 19.30

TENIS STOŁOWY

19.30 – 21.00 19.30 – 21.00

TAEKWONDO

 

Wykorzystanie sali fitness rok szkolny 2020/2021

 

godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
13.30 – 14.30
14.30 – 15.30 
15.30 – 17.00 15.00 – 16.00

PCK SENIORZY

16.00 – 17.00

L.Pomykalski

15.00 – 16.00

PCK SENIORZY

17.00 – 20.00 17.00 – 20.30

KARATE

17.00 – 20.30

KARATE

18.30 – 19.30 18.00 – 19.00

Nauczyciele Fitness

19.00 – 20.00

Nauczyciele Fitness

 

Wykorzystanie sali gimnastycznej rok szkolny 2020/2021

godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45 11.30 – 12.30 

A. Kurlej

12.35 – 13.20
    1. – 13.30

A.Lavryshyn

12.30 – 13.30

A.Lavryshyn

12.30 – 13.30

A.Kurlej

13.30 – 15.00 13.30 -14.30

E. Szmyrgała

B. Kołosińska 13.30 -14.30

E. Szmyrgała

15.00 – 16.30 MUKS

16.00 – 17.30

p. M.Zimowski

Tęcza

15.30 – 17.00

p. A.Kania

16.00 – 17.30

p. L.Rejter

15.30 – 17.00

P. Biskup

OSPR

14.30 – 16.00

B. Kołosińska

16.30 – 18.00 SMOK

17.30 – 19.00

p. P.Biskup

MUKS

17.00 – 18.30

p. M.Zimowski

MUKS

17.30 – 19.00

p. M.Zimowski

TĘCZA

 17.00 – 18.15

p. A.Kania

TĘCZA

16.00 – 17.30

p.S Kopiwoda

18.00 – 19.30 BIAŁO – CZARNI

19.00 – 20.30

p. P.Biskup

p.P.Kozłowski

KAMP

18.30 – 19.30

p.N.Rabaniuk

 

TĘCZA

18.15 – 19.30

p.S.Kopiwoda

 

 

KAMP

17.30 – 19.30

p.N.Rabaniuk