Tu jesteś > PSP > Aktualności > Nasi uczniowie na nartach

Jak co roku Uczniowski Klub Sportowy Biało-Czarni Kraśnik był organizatorem projektu „Śmigać każdy może”. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w programie po to aby nauczyć się albo doskonalić swoje umiejętności na nartach. Projekt ma na celu organizacje wyjazdów na stok narciarski i nauki jazdy na nartach dzieci i młodzież.  W tym roku miejscem nauki był stok w Chrzanowie. Ponad trzydzieści osób wzięło udział w dwóch  wyjazdach na stok i nauki oraz doskonaleniu swoich umiejętności narciarskich pod opieką trenerów klubowych. Pogoda w tym roku dopisała a  warunki  na stoku były rewelacyjne. Środki na to zadanie zostały pozyskane z Ministerstwa Sportu, Departament Sportu dla Wszystkich dzięki czemu każdy uczestnik miał zapewniony pełny sprzęt narciarski oraz karnet na stok. Nasz projekt cieszy się co roku ogromnym zainteresowaniem, miejmy nadzieję że za rok również spotkamy się na stoku.