Tu jesteś > PSP > Aktualności szkoła podstawowa > PUCHAR BURMISTRZA MIASTA KRAŚNIK W XIX TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS 1-3 ZDOBYLI CHŁOPCY Z NASZEJ SZKOŁY

10.06.2021 R. na boisku Orlik w dzielnicy Fabrycznej odbył się jak co roku Turniej Piłki Nożnej chłopców klas 1-3 o Puchar Burmistrza Miasta Kraśnik. W zawodach uczestniczyło 5 szkół: SP 1, SP 2, SP 3, SP 5 i SP 6. Zawody odbywały się systemem ,,każdy z każdym’’. Nasi chłopcy pokonali wszystkich przeciwników: SP 6 wynikiem 4-0, SP 3 wynikiem 4-2, SP 1 wynikiem 2-0. Najciężej  grało się z zespołem SP 5, gdzie  po wyrównanym spotkaniu wygraliśmy 2-1. Najlepszym zawodnikiem całego turnieju został Głaz Marcel z klasy 3a, wyróżniającym się zawodnikiem naszego zespołu został Jędrzejewski Karol z klasy 3a, dużo bramek strzelał Boś Krzysztof z klasy 2a i asystował przy bramkach Wójcik Maciej z klasy 3a. A grali jeszcze w naszym zespole: Gniaź Marcel (3a)- bramkarz, obrońcy- Kocoń Jakub (3b), Kloc Marcel (3b), Gryta Jakub (3a) i napastnik Błaszczyk Marcel (3b). Gratulacje dla naszych chłopców ! Brawo! Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów!