Tu jesteś > PSP > Świetlica wydarzenia

Świetlica wydarzenia

Z okazji światowego Dnia Kropki, przypadającego na dzień 15 września, promującego wiarę we własne siły, możliwości i talenty, odbyły się w świetlicy szkolnej zajęcia, w trakcie których świetliczaki mogły poznać niezwykłą historię Vashti , dziewczynki która odkryła w sobie talent do malowania, pewność siebie i przekazała tę postawę innym.
Następnie wspólnie bawiliśmy się, prezentując swoje mocne strony i umiejętności twórcze , z czego powstały prace plastyczne z kropką w tle.


Czytaj więcej

Szanowni Państwo,  jeśli Państwa Dziecko będzie uczęszczać w roku szkolnym 2022/2023 do świetlicy szkolnej, a nie złożyli Państwo jeszcze stosownej deklaracji, prosimy ją wypełnić i złożyć do 15 września 2022r. Wzór druku można pobrać  w świetlicy.

Zapraszamy – wychowawcy świetlicy


Zbliża się koniec roku szkolnego. Coraz trudniej usiedzieć w szkolnej ławce bo myślami jesteśmy już na wakacjach. Świetlicowe zajęcia z języka angielskiego również dobiegają końca. Na poprzednich lekcjach wykonaliśmy mini książeczkę, poćwiczyliśmy cyferki i kolory a także wykonaliśmy laurkę na dzień Mamy.
Na koniec zaśpiewaliśmy piosenkę żegnając szkołę i witając upragnione wakacje.

Goodbye English, goodbye Maths , goodbye tests with „fail” or „pass”

Goodbye History Art and PE , the school is over and we are free! (…)


Wszystkim dzielnym świetliczankom biorącym udział w cotygodniowych zajęciach życzymy
HAPPY HOLIDAYS!

Czytaj więcej