Tu jesteś > PSP > Aktualności sportowe

Aktualności sportowe

W dniu 09.09.2022r. odsłonięto gwiazdy w kraśnickiej Alei Gwiazd Sportu w Kraśniku. Z tej okazji na Hali Sportowo- Widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia w Kraśniku, odbyły się zawody sportowe, zorganizowane dla uczniów z kraśnickich szkół podstawowych. Uczniowie z klas I-III i IV -VI mieli przyjemność reprezentować naszą szkołę w/w zawodach. W rywalizacji wzięło udział 6 drużyn, które konkurowały ze sobą w różnorodnych wyścigach rzędów, wszystko w sportowym duchu oraz według zasad fair play.

Czytaj więcej

Dzień Dziecka 1 czerwca 2022 r. w naszej szkole przebiegał pod znakiem rywalizacji sportowej. Nauczyciele wychowania przygotowali dla uczniów konkurencje, które wymagały od nich nie tylko szybkości, ale też sprytu i logicznego myślenia.

Czytaj więcej

Finał Wojewódzki zawodów sportowych w Łukowie.

Finał Wojewódzki Igrzysk LZS w mini piłce ręcznej dziewcząt odbył się 7 kwietnia w Łukowie. – Jesteśmy Mistrzami Województwa.

Do finału zakwalifikowały się cztery drużyny: SP Poniatowa, SP 3 Świdnik, SP 42 Lublin, SP 1 Łuków oraz  nasza szkoła ZPO nr 2 w Kraśniku.  Mecze rozgrywane były systemem „grupowym”.

Czytaj więcej