Tu jesteś > PSP > Aktualności sportowe

Aktualności sportowe

Dzień Dziecka 1 czerwca 2022 r. w naszej szkole przebiegał pod znakiem rywalizacji sportowej. Nauczyciele wychowania przygotowali dla uczniów konkurencje, które wymagały od nich nie tylko szybkości, ale też sprytu i logicznego myślenia.

Czytaj więcej

Finał Wojewódzki zawodów sportowych w Łukowie.

Finał Wojewódzki Igrzysk LZS w mini piłce ręcznej dziewcząt odbył się 7 kwietnia w Łukowie. – Jesteśmy Mistrzami Województwa.

Do finału zakwalifikowały się cztery drużyny: SP Poniatowa, SP 3 Świdnik, SP 42 Lublin, SP 1 Łuków oraz  nasza szkoła ZPO nr 2 w Kraśniku.  Mecze rozgrywane były systemem „grupowym”.

Czytaj więcej

12 kwietnia w Łukowie odbył się Finał Wojewódzki w piłce ręcznej dziewcząt. Spotkały się w nim zespoły z: Zamościa, Rejowca, Kamionki, Ulanu Majorat, Lublina i Kraśnika. Rozgrywki odbywały się w dwóch grupach. Dziewczęta z naszej szkoły wygrały swoją grupę, pokonując rywalki z Kamionki i Zamościa. W meczu finałowym spotkały się z reprezentacją szkoły z Ulanu Majorat. Nasza wysoka wygrana zapewniła nam złoty medal Mistrzostw Województwa w piłce ręcznej dziewcząt. W skład reprezentacji weszły: Martyna Balawender, Maja Mochol, Martyna Jastrzębska, Karolina Kopiwoda, Adrianna Markowicz, Julia Kołbuk, Zuzanna Sokal, Aleksandra Wisowska, Wiktoria Samol, Izabela Kopeć, Nikola Piwowarska, Maria Rudna. Drużynę do zawodów przygotował Leszek Pomykalski.

Czytaj więcej