Tu jesteś > PSP > Aktualności szkoła podstawowa > konkurs „Rezerwat Biosfery Roztocze” rozstrzygnięty

23 grudnia w Urzędzie Miasta Tomaszów Lubelski odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego i fotograficznego „Rezerwat Biosfery Roztocze” ogłoszonego przez Instytut Rozwoju Samorządu Terytorialnego Województwa Lubelskiego, Urząd Miasta Tomaszów Lubelski i Szkołę Podstawową nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim.

Dyplomy za udział w konkursie otrzymali: Pani Urszula Witkowska, Kacper Kapusta z klasy 5a, Julia Sielska z klasy 6c oraz Jakub Grządka z klasy 5a.

Dziękujemy za zaangażowanie uczniom, nauczycielom i rodzicom, którzy dostrzegając piękno Roztocza, chętnie utrwalają je w pracach plastycznych czy na fotografiach.

Gratulujemy !!!