Tu jesteś > PSP > Aktualności PCK > „Dziel się uśmiechem”
Nasz szkoła ponownie przystąpiła do ogólnopolskiego programu „Dziel się Uśmiechem”, który organizowany jest  od 2013 roku przez Polski Czerwony Krzyż i firmę Mars, we współpracy z Polskim Towarzystwem Stomatologicznym oraz Polskim Towarzystwem Stomatologii Dziecięcej. Celem programu jest nauczenie dzieci, co powinny robić, aby ich zęby były zdrowe. Nasi uczniowie z klas 3a, 3b, 3c otrzymali specjalne materiały edukacyjne w ciekawy sposób przedstawiające najważniejsze zasady dbania o zęby, zdrowej diety i aktywnego trybu życia oraz pakiety do pielęgnacji zębów, składające się ze szczoteczki, pasty oraz bezcukrowej gumy do żucia Orbit®. Natomiast w ramach zajęć edukacyjnych dzieci poznają 4 proste kroki do zdrowego i czystego uśmiechu.