Tu jesteś > PSP > Aktualności > Dzień Rodziny pod hasłem „Hej hej hej Rodzina!”

„Dzień Rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

Z tej okazji 6 czerwca 2022r. uczniowie klasy 3a, 1b i świetlicy wystąpili dla swoich najbliższych. Na to wyjątkowe spotkanie licznie przybyli najważniejsi goście – rodziny. Na tle pięknej dekoracji w malej sali gimnastycznej podczas uroczystego przedstawienia dzieci zaprezentowały wspaniały, wypełniony okolicznościowymi wierszami, piosenkami i tańcem program artystyczny. Wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane serduszka wraz z życzeniami. Po części artystycznej wszyscy udali się do stołówki aby skosztować wypieków przygotowanych przez mamy i siąść przy wspólnym stoliku. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.

Z okazji Dnia Rodziny życzymy Państwu dużo zdrowia, uśmiechu, satysfakcji z bycia rodzicem. Jak najwięcej ciepła, wspólnie spędzanego czasu oraz wzajemnej bliskości, czułości, zrozumienia i tolerancji.