Tu jesteś > PSP > Aktualności > Podsumowanie Powiatowego SZS w Kraśniku za rok 2021/2022

W dniu 15.12.2022 w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku odbyło się  Powiatowe Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za rok szkolny 2021/2022. Nasza Szkoła zdobyła w Igrzyskach Dzieci w klasyfikacji ogólnej II miejsce, w kategorii dziewcząt zajęliśmy I miejsce a chłopców V miejsce. W Igrzyskach Młodzieży nasza Szkoła sklasyfikowana została na I miejscu w klasyfikacji ogólnej, dziewczęta zajęły I miejsce a chłopcy III miejsce. Pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe wręczał Przewodniczący SZS w Kraśniku Zbigniew Gawdzik, Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla, Przewodniczący Rady Powiatu Jacek Dubiel i Kierownik Edukacji w Mieście Kraśnik Krzysztof Babisz.