Tu jesteś > PSP > Aktualności > Narodowe Czytanie

2 września 2022 r. to dzień Narodowego Czytania. W tegorocznej edycji w naszej szkole udział wzięli: Burmistrz Miasta p. Wojciech Wilk, dyrektor Miejskiej Biblioteki p. Michał Zimowski, wiceprzewodnicząca Rady Miasta p. Marzena Pomykalska, dyrektor naszej szkoły p. Monika Hatłas, wicedyrektor p. Agnieszka Kamińska, uczniowie oraz nauczyciele. W rolę aktorów wcielili się pracownicy Miejskiej Biblioteki wspaniale odgrywając role postaci z „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza. Uczniowie mieli okazję zobaczyć i wysłuchać „Powrotu taty”, ” Pani Twardowskiej” oraz „Kurhanka Maryli'”. Największej brawa otrzymał p. Marek Czarnota, który brawurowo wcielił się w postać pana Twardowskiego. To było bardzo emocjonujące przeżycie.