Tu jesteś > PSP > Aktualności > Minikoszykówka Chłopców w roku szkolnym 2019/2020

Nasi najmłodsi chłopcy brali udział w zawodach sportowych z mini koszykówki na poziomie miejskim ze szkołami kraśnickimi: SP 3, SP 1, SP 4, . Po zaciętej rywalizacji ostatecznie zajęliśmy I miejsce i awansowaliśmy do zawodów powiatowych. W zawodach powiatowych zmierzyliśmy się ze szkołą z Gościeradowa wygrywając z nią 64 : 2 oraz ze szkołą z Polichny również wygrywając 38 : 12. Zdobyliśmy awans do dalszych rozgrywek, ale korona wirus zaprzepaścił nam dalszą rywalizację, gdzie mogliśmy walczyć o medale na Mistrzostwach Wojewódzkich w Minikoszykówce Chłopców.
Skład drużyny: Przywara Przemysław, Janiec Marcel, Ksiądz Szymon, Łoszak Filip, Młynarski Kacper, Czępiński Gerard, Goch Jakub, Kaczmarski Michał, Markowski Karol, Mazurek Natan, Cichoń Damian, Głaz Filip, Starobrat Bartosz (uczestniczył w zawodach miejskich), Rużycki Jakub, opiekun Biskup Paweł.